SLOVO ZAKLADATELKY

,,Dávám srdce do každého projektu a pracuji s ním tak, jako bych ho dělala pro sebe. Práce se mi stala krásným posláním a zastávám názor, kde jsou emoce … jsou i příběhy a já tyto příběhy pro Vás ráda tvořím.“

Respektuji přání zákazníka, ale zároveň ráda předkládám i jiná řešení a snažím se ukázat, jak je možné Váš interiér povznést ještě o kousek dál.
Designu, navrhování interiérů a jejich realizaci se aktivně věnuji od roku 2000. Nemalou zkušeností byla pro mne práce ve švédské společnosti Kinnarps, a.s. profilovanou spíše na kancelářské, manažerské interiéry, relaxační zóny, firemní kuchyňky, jídelny, recepce a vstupní haly. Též kapkou do mého portfolia přispěla společnost Keepline, s.r.o. orientovaná spíše na residenční oblast.
Má touha mne ale vedla stále silněji k zakázkové výrobě a plnění přání klientů, která mnohdy nebyla snadná a sériovými produkty často neřešitelná. Přestože tato práce je časově velmi náročná a vyžaduje velkou míru pečlivosti a důslednosti v každém detailu, vydala jsem se touto cestou. Za toto rozhodnutí jsem dnes velmi ráda

Společnost Helma Roto, koncept Beadesign Interiéry je krásné skupenství energií, nadšení a smyslu pro detail s rozsahem kompletního řešení jak komerčních, tak residenčních interiérů.

Rádi zastřešujeme realizaci už od samotného návrhu, protože jen tak jsme schopni dotáhnout prvotní myšlenku až do hmotného výsledku včetně všech detailů a funkčních celků, a to dělá radost nejen klientům, ale i nám. A zároveň Vám tím poskytujeme garanci a záruku pod jednou střechou. Velmi si zakládáme na osobitém přístupu, odborném konzultování detailů a na pečlivé přípravě výkresů a vizualizací ať už se jedná o interiér v jakémkoli rozsahu.

více

Naší předností je smysl pro detail, design skloubený s praktickým využitím každého prostoru a sledování trendů v oblasti bydlení a komerční sféry po celé Evropě. Zastáváme názor, že právě detail rozhoduje o konečném výsledku, funkčnosti a nadčasovosti našich výrobků. Proto nás baví dělat věci, které s časem neztrácejí svou hodnotu.
Spolupracujeme i s řadou architektů, pro které realizujeme interiéry na zakázku nebo s gastronomickými společnostmi zabývajícími se vybavením jídelen a restaurací, kde pečlivě prolínáme detailní technická řešení s designem celého interiéru.
Jsme tým, který snoubí design, realizaci atypických interiérů na míru včetně stavebních úprav, které je potřeba vyřešit chytře, funkčně a s ohledem na specifika a využití daného prostoru. Navrhujeme a realizujeme vedle residenčních projektů i reprezentativní a funkční prostory pro restaurace, jídelny, kantýny, hotely, obchody a kanceláře.

PROČ BEADESIGN INTERIÉRY

Ušetříme Vám čas a energii

Nemusíte shánět další firmy, řemeslníky, dohlížet na prováděnou práci, vysvětlovat opakovaně požadavky a zamýšlené detaily, koordinovat technologické postupy práce a návaznosti při výrobě. Vše si vezmeme na starost my.

Pracujeme s ověřenými dodavateli

Jednotlivé dílčí práce rekonstrukce realizujeme pouze s ověřenými dodavateli, o kterých víme, co od nich můžeme čekat. Zajišťujeme autorský a koordinační dozor jak u stavebních, tak truhlářských činností, kde je vzájemná součinnost více než důležitá.

Osobní přístup

Posloucháme a vnímáme Vaše přání a představy, přesto někdy i rádi provokujeme s nějakým inovativním řešením, které Vás může zaujmou a povznést návrh o kousek výš. Je důležité se naladit na stejnou vlnu, pak plynout a užít si to.

Ručíme za kvalitu

Za svým návrhem si stojíme a garantujeme kvalitu provedení vlastního díla, řemesla. Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby interiérů se snažíme dodat výsledným produktům osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta.

Výroba a dodání vybavení

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu nábytku a jakéhokoli prvku v interiéru. Máme rádi výzvy, zajímavá řešení, hru se světlem i sádrokartonovými konstrukcemi, které dělají okolí kolem nás nevšedním. Spolupracujeme s vybranými designovými dodavateli především z Italie a ČR, více v záložce Co umíme

+420 603 948 163

Zavolejte nám o více informací.