VÍTEJTE V BEADESIGN INTERIÉRY

Kompletní řešení komerčních a rezidenčních interiérů

Beata Haškovcová
Hlavní interiérová designerka a projektová manažerka

BEATA HAŠKOVCOVÁ

Kontaktní osoba

Hlavní interiérová designerka a projektová manažerka.
Tvůrčí kancelář: V Bytovkách 1, Praha 10
Tel: +420 603 948 163
e-mail: interiery@beadesign.cz

HELMA ROTO, s.r.o., KONCEPT BEADESIGN

Fakturační údaje

Kompletní realizace komerčních a bytových interiérů.
Sídlo společnosti: Pod Bání 9, 180 00 Praha 8 – Libeň
IČ: 25149903, DIČ: CZ25149903

Realizační tým
Realizační tým
Realizační tým

REFERENCE

Napsali o nás

Je to profesionálka s velkým talentem, citlivým přístupem a shovívavostí k přáním, potřebám i nápadům klienta, respektem k práci druhých, obrovskou kreativitou, flexibilitou, ochotou a trpělivostí a zejména - mimořádným až obdivuhodným organizačním potenciálem. Má kolem sebe soustředěný tým šikovných řemeslníků všech profesí a profesionálů. Patří jí velký dík, obdiv a uznání za nápady, rady, preciznost a spolehlivost a za čas strávený přípravou i realizací celého projektu, a to nejen celé mé rodiny, ale i všech přátel, kterým jsem se mohla pochlubit s výsledkem, který v mnoha ohledech předčil očekávání nás všech, včetně stavitele.

Bezvýhradně doporučuji poskytované komplexní služby paní Beaty.

MUDr. Simona Haj Hosseinová, 6.12.2016

Beata je velmi inspirativní designérka. Její práce je kvalitní a výsledný efekt je velmi povedený. Spolupráce je na profesionální úrovni! Pokud budu mít tu možnost znovu volím Beadesign.

Všem vřele doporučuji!

Martin Kopecký
Byt Vršovice

Přestěhoval jsem se… a několik let vysedával ve svém „doupěti“ mezi hromadami krabic. Místo stolu mi stačila dvoumetrová smrková spárovka. Vlastně jsem byl docela spokojený. A když jsem se konečně rozhoupal ke změně, přes rameno mi zase jednou nakukoval příslovečný anděl ochránce. Měl jsem totiž mimořádně šťastnou ruku, když jsem si na internetu vybral designerku Beatu. Pohodová a příjemná spolupráce vyústila v krásně čistý návrh pracovny, jenž skloubil vícero požadavků v ne zrovna jednoduchém podkroví. Následnou bezproblémovou realizací vznikl vzdušný a světlý, ničím nepřeplácaný prostor se spoustou úložného místa pro všechny moje knihy a hromady nezbytných věcí. Co je však nejdůležitější; je mi v něm ohromně fajn. Závěr je nad slunce jasný: vše, co se mi v budoucnu povede dobrého napsat, je i Beatina zásluha. Díky.

Robert Fabian, spisovatel (25. října 2017)

+420 603 948 163

Zavolejte nám o více informací nebo nám napište.