SLOVO ZAKLADATELKY

Dávám srdce do každého projektu a pracuji s ním tak, jako bych ho dělala pro sebe. Práce se mi stala krásným posláním a zastávám názor, že kde jsou emoce … jsou i příběhy a já pro Vás tyto příběhy ráda tvořím.

Respektuji přání zákazníka, ale zároveň ráda předkládám i jiná řešení a snažím se ukázat, jak je možné Váš interiér povznést ještě o kousek dál.
Designu, navrhování interiérů a jejich realizaci se aktivně věnuji od roku 2000. Nemalou zkušeností byla pro mne práce ve švédské společnosti Kinnarps, a.s., která se profiluje na kancelářské, manažerské interiéry, relaxační zóny, firemní kuchyňky, jídelny, recepce a vstupní haly. Další kapkou do mého portfolia přispěla též společnost Keepline, s.r.o. orientovaná spíše na rezidenční oblast. Má touha mne ale vedla stále silněji k zakázkové výrobě a plnění přání klientů. Tato přání však mnohdy nebyla jednoduchá a sériovými produkty často neřešitelná. Přestože je tato práce časově velmi náročná a vyžaduje velkou míru pečlivosti a důslednosti v každém detailu, vydala jsem se touto cestou. Za toto rozhodnutí jsem dnes velmi ráda.

REFERENCE

Společnost Helma Roto, koncept Beadesign Interiéry, je krásné skupenství energií, nadšení a smyslu pro detail s rozsahem kompletního řešení jak komerčních, tak rezidenčních interiérů. Rádi zastřešujeme realizaci už od samotného návrhu, protože jen tak jsme schopni dotáhnout prvotní myšlenku až do hmotného výsledku včetně všech detailů a funkčních celků, a to dělá radost nejen klientům, ale i nám. A zároveň Vám tím poskytujeme garanci a záruku pod jednou střechou. Velmi si zakládáme na osobním přístupu, odborném konzultování detailů a na pečlivé přípravě výkresů a vizualizací, ať už se jedná o interiér v jakémkoli rozsahu.

PROČ BEADESIGN INTERIÉRY

Ušetříme Vám čas a energii

Nemusíte shánět další firmy, řemeslníky, dohlížet na prováděnou práci, opakovaně vysvětlovat požadavky a zamýšlené detaily, koordinovat technologické postupy práce a návaznosti při výrobě. Vše si vezmeme na starost my.

Pracujeme s ověřenými dodavateli

Jednotlivé dílčí práce rekonstrukce realizujeme pouze s ověřenými dodavateli, o kterých víme, co od nich čekat. Zajišťujeme autorský a koordinační dozor jak u stavebních, tak truhlářských činností, kde je vzájemná součinnost více než důležitá.

Osobní přístup

Posloucháme a vnímáme Vaše přání a představy, přesto někdy i rádi provokujeme inovativními řešením, které Vás může zaujmou a které může povznést návrh o kousek výš. Je důležité se naladit na stejnou vlnu, pak plynout a užít si to.

Ručíme za kvalitu

Za svým návrhem si stojíme a garantujeme kvalitu provedení vlastního díla, řemesla. Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby interiérů se snažíme dodat výsledným produktům osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta.

Výroba a dodání vybavení

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu nábytku a jakéhokoli prvku v interiéru. Máme rádi výzvy, zajímavá řešení, hru se světlem i sádrokartonovými konstrukcemi, které dělají naše okolí nevšedním. Spolupracujeme s vybranými designovými dodavateli především z Italie a ČR, více v záložce Co umíme

REFERENCE

Napsali o nás

Beata je velmi inspirativní designérka. Její práce je kvalitní a výsledný efekt je velmi povedený. Spolupráce je na profesionální úrovni! Pokud budu mít tu možnost znovu volím Beadesign.

Všem vřele doporučuji!

Martin Kopecký
Byt Vršovice

Přestěhoval jsem se… a několik let vysedával ve svém „doupěti“ mezi hromadami krabic. Místo stolu mi stačila dvoumetrová smrková spárovka. Vlastně jsem byl docela spokojený. A když jsem se konečně rozhoupal ke změně, přes rameno mi zase jednou nakukoval příslovečný anděl ochránce. Měl jsem totiž mimořádně šťastnou ruku, když jsem si na internetu vybral designerku Beatu. Pohodová a příjemná spolupráce vyústila v krásně čistý návrh pracovny, jenž skloubil vícero požadavků v ne zrovna jednoduchém podkroví. Následnou bezproblémovou realizací vznikl vzdušný a světlý, ničím nepřeplácaný prostor se spoustou úložného místa pro všechny moje knihy a hromady nezbytných věcí. Co je však nejdůležitější; je mi v něm ohromně fajn. Závěr je nad slunce jasný: vše, co se mi v budoucnu povede dobrého napsat, je i Beatina zásluha. Díky.

Robert Fabian, spisovatel (25. října 2017)

Je to profesionálka s velkým talentem, citlivým přístupem a shovívavostí k přáním, potřebám i nápadům klienta, respektem k práci druhých, obrovskou kreativitou, flexibilitou, ochotou a trpělivostí a zejména - mimořádným až obdivuhodným organizačním potenciálem. Má kolem sebe soustředěný tým šikovných řemeslníků všech profesí a profesionálů. Patří jí velký dík, obdiv a uznání za nápady, rady, preciznost a spolehlivost a za čas strávený přípravou i realizací celého projektu, a to nejen celé mé rodiny, ale i všech přátel, kterým jsem se mohla pochlubit s výsledkem, který v mnoha ohledech předčil očekávání nás všech, včetně stavitele.

Bezvýhradně doporučuji poskytované komplexní služby paní Beaty.

MUDr. Simona Haj Hosseinová, 6.12.2016

+420 603 948 163

Zavolejte nám o více informací nebo nám napište.